W poszukiwaniu słońca: imprm studio

Poznały się na studiach. Później każda doskonaliła swoje umiejętności. Współpracowały w jednej z polskich marek po to, żeby podjąć decyzje o założeniu marki wspólnie. Sonia projektuje ubrania, a Sue wzory. Dziewczyny idealnie się dopełniają tworząc imprm studio zgodnie ze swoimi wartościami, których bazą jest bezkompromisowa troska o środowisko.

Sunseeker Story, to kolekcja opowiadająca o poszukiwaniu lata w środku zimy. Trochę słońca w pochmurne dni widać zarówno we wzorach, materiałach, jak i samych rzeczach. Inspiracja daleką podróżą i sztuką przeplata się w każdym z projektów. Kolekcja łączy w sobie barwną i wyrazistą estetykę, z certyfikowanymi materiałami. Efekt? Niezobowiązujące fasony przełamane awangardowymi detalami. Charakterystyczne stroje kąpielowe, zostały starannie uszyte z dzianiny powstałej z econylu, czyli włókna, które stworzone jest z pozyskiwanych z dna oceanów odpadów.

Dziewczyny z imprm proponują swoje autorskie wzory nie tylko na strojach kąpielowych, lecz również na ubraniach z lnu czy organicznej bawełny. Marka stawia na ludzką stronę każdego produktu. W ofercie znajdziemy odszywane w małych pracowniach lniane, swobodne sukienki czy ręcznie wybijane pozłacane guziki. Bawełniane koszulki zadrukowane zostały techniką sitodruku, to połączenie tradycji rzemiosła z zamiłowaniem do formy i koloru. Cała kolekcja to wygodne, kobiece kroje idealne na ciepłe miejskie wojaże i dni spędzone na słońcu.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Ania Cywińska

Kategorie
Moda / Projektowanie / Rzeczy
Udostępnij