Ubierz się w drewno! Plantwear – prosto, naturalnie i bez drugiego dna

Tytuł pół żartem, pół serio, ale są takie surowce, które wyjątkowo mocno kojarzą się z zimą. Jednym z nich jest drewno, któremu poświęciliśmy dużą część nowego numeru magazynu. Dziś, by przedłużyć ten „kominkowy” nastrój, zapraszamy Was do zapoznania się z marką Plantwear, która pokazuje, że można zrobić prawdziwe cuda z małego, litego kawałka leśnego materiału.

Radzyń Podlaski, to właśnie miejsce, gdzie powstają wyjątkowe akcesoria z litego drewna. Zespół wyjątkowych profesjonalistów od lat stawia tam na wyjątkowość swoich produktów, jakość wykonania i prosty design, ponieważ odnosimy wrażenie, że nie ma tu szczeliny na żadne półśrodki. Wszystkie zegarki, okulary, kalendarze i biżuteria wytwarzane są ręcznie i powstają w Polsce z poszanowaniem środowiska i oczywiście Waszych potrzeb – konsumentów.

Jak wspominają założyciele, nie pracują oni na jakimś innowacyjnym, niespotykanym materiale, a po prostu na drewnie (i coraz częściej kamieniu, który stanowi znak rozpoznawczy niektórych serii). Wchodząc na stronę znajdziecie więc wiele zegarków, które z łatwością spersonalizujcie w zależności od swojego stylu. Siłą Plantwear jest według nas to, że każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nowe serie np. Pure pozwalają na wybór koperty z danego rodzaju drewna. Co więcej, Plantwear nie jest tylko damską marką. Wręcz przeciwnie – zaserwuje Wam wiele rozwiązań dla mężczyzn, które cechują się mocniejszą brasoletą czy skórzanym paskiem. A ten? Niektóre serie stawiają na coraz popularniejszą dziś washpapę, czyli skórę wegańską, którą również możecie wybrać w dowolnym kolorze.

A na koniec? Slogan marki. Plantwearowi przyświeca hasło #nobigidea, czyli prosto, naturalnie i bez drugiego dna. Widać, że jej właścicicle wiedzą do czego dążą, znają swój produkt i surowiec, z którego jest on produkowany.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Plantwear

Kategorie
Natura / Rzeczy / Rzemiosło
Udostępnij