Święty Spokój 01: Kupuj lepsze prezenty na targach Slow Weekend

To już. Zaczął się grudzień, a wraz z nim pęd za prezentami. Specjalnie dla Was serwujemy serię publikacji: “Święty Spokój”, czyli kilka porad jak przeżyć przedświąteczną gorączkę bez pochorowania się. Zaczniemy od wydarzenia, które wpisuje się w naszą koncepcje świąt i stwarza przestrzeń do zakupu wartościowych prezentów. Najwolniejsze targi tej zimy odbędą się po raz 12-ty, 7 i 8 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe. 

W najbliższy weekend stara praska drukarnia wypełni się 300 wystawcami z całej Polski, którzy reprezentować będą starannie wyselekcjonowane marki. Bez pośpiechu, z wyprzedzeniem gwiazdki, organizatorzy zaprosili producentów tworzących w nurcie życia slow. Zasada przewodnia świątecznych targów, to #KupujLepszePrezenty. Znajdziemy tam wyjątkowe podarki dla najbliższych: od autorskich ubrań i akcesoriów charakteryzujących się unikalnym wzornictwem, przez rzemiosło i ekologiczne kosmetyki aż po artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Targi Slow Weekend, to dobry pomysł, by powoli zacząć rozbudzać w sobie ducha świąt i na spokojnie poczuć świąteczną atmosferę. Przestrzeni targowej będą bowiem towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Między innymi odbędzie się na niej świąteczny market spożywczy z warsztatami kulinarnymi, będziemy mogli też wziąć udział w spotkaniach i rozmowach o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji. Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny, a dodatkowo można swobodnie zabrać swojego pupila.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Targi Slow Weekend, Julia Sidorowicz

Źródło: mat. pras.

Kategorie
Okoliczności / Rzeczy / Świadomość
Udostępnij