Słyszeliście o Proceanis Hyaluron Drink? Brzmi jak krok milowy w dziedzinie samopoczucia i urody

Okazuje się, że PROCEANIS stworzył ten produkt, jeszcze zanim stał się popularny i wysoce pożądany. Każdy słyszał o “kwasie hialuronowym”. Kwas ten podbił świat zdrowia i urody, głównie w zakresie pielęgnacji skóry. Zanim kosmetyczne nowości i rozwiązania medycyny estetycznej zaczęły zdobywać popularność w Polsce, PROCEANIS od dawna dostarczał suplement z kwasem hialuronowym, który pomaga w zatrzymywaniu wody, nawadnianiu i nawilżaniu od wewnątrz.

PROCEANIS, to niewielka firma z Hamburga, która zajmuje się wytwarzaniem produktów poprawiających zdolność organizmu do zatrzymywania wody. “Hyaluron Drink” był pionierskim produktem w 2012 roku – pierwszym na świecie napojem upiększającym wykorzystującym kwas hialuronowy. Wykorzystując cząsteczkę produkowaną przez organizm – kwas hialuronowy – poprawia zatrzymywanie wody w komórkach ciała, co prowadzi do uzyskania bardziej jędrnej i promiennej cery.

Aby utrzymać świadomość marki i wyróżnić się jako oryginalna marka, PROCEANIS stosuje elementy, które symbolizują dwoistość nauki i natury. Tak powstał lekki i minimalistyczny design nawiązujący do delikatności natury, elegancji oraz piękna.

Od pojawienia się Hyaluron Drink minęło już osiem lat i teraz wszyscy mówią o kwasie hialuronowym. W obliczu pojawienia się wielu konkurentów i zupełnie nowego rynku, Hyaluron Drink pojawił się w 2020 r. w również Polsce, odpowiadając na coraz większe potrzeby klientów, zwłaszcza tych świadomych.

Niezbędny kwas?

Dzięki popularności kolagenu i suplementacji tym składnikiem łatwiej jest wyjaśnić dlaczego kwas hialuronowy jest tak niezbędny każdemu z nas. Suplementujemy się coraz częściej i coraz lepszej jakości produktami, wiemy jednak, że suplementacja nie ma celu zastąpić nam codziennej diety. O tyle o ile kolagen jesteśmy w stanie suplementować poprzez dietę, o tyle kwas hialuronowy nie występuje w żywności, chyba, że go do niej dodamy, to wciąż jednak będzie suplementacja.

Kwas hialuronowy ma niesamowite działanie nie tylko względem skóry, gdyż tam jest go najwięcej, ale wspiera także stawy, kości, chrząstki, oczy, naczynia krwionośne oraz mięśnie. O zaletach działania kwasu można znaleźć wiele informacji w sieci, jednakże większość z nich skupia się na aspektach urodowych. W przypadku Hyaluron Drink działanie jest zdecydowanie bardziej szerokie, dzięki połączeniu dwóch łańcuchów kwasu hialuronowego ze składnikami odżywczymi – jak ekstrakty roślinne, minerały i witaminy. Forma płynna Hyaluron Drink sprzyja szybszej wchłanialności, a jak już wiemy sam kwas jest niesamowitym transporterem składników odżywczych do skóry. Proces ten jest wciąż nie do końca odkryty przez naukowców, jednakże liczne badania kliniczne jasno potwierdzają wchłanialność i efekty związane z regularnym przyjmowaniem kwasu hialuronowego.

Dlaczego w Polsce?

Rynek polski potrzebuje takich produktów, ponieważ dzięki PROCEANIS możemy udowodnić, że wiedza jaką dysponujemy w temacie absorbcji czy działania kwasu hialuronowego jest wciąż bardzo znikoma. Przyjęło się, że kwas hialuronowy się nie wchłania, a suplementacja nie ma sensu, przyzwyczailiśmy się do natychmiastowych efektów oraz dobrych cen i promocji. Każdy z nas wie, że konsekwencja i regularność to fundamenty pracy nas sobą, własnym zdrowiem i wyglądem, dlatego Hyaluron Drink uczy nas tej regularności, a pojawiające się efekty z dnia na dzień motywują do większego działania nie tylko nasz organizm, ale nas samych. Nie ma nic lepszego niż dobre samopoczucie we własnej skórze!

Słowa: Redakcja ze współpracą z marką Proceanis

Zdjęcia: mat. pras.

Kategorie
Natura / Rzeczy / Świadomość
Udostępnij