Sadzimy drzewa z fundacją Pro Terra!

Wiosna! Już w przyszłym tygodniu zaprzyjaźniona, poznańska fundacja Pro Terra zrealizuje cel, który wspólnie założyliśmy we wrześniu. Pamiętacie naszą zbiórkę charytatywną podczas premiery Kraftu? Razem z Wami zbieraliśmy wtedy na sadzenie roślin. Już czas za realizację planów i odwiedziny poznańskich przedszkoli.

Zależy nam nie tylko na tym, by pokazać działania Pro Terry, która od lat ukierunkowana jest na ochronę środowiska, ale również wskazać na ich edukację społeczeństwa z zakresu życia w zgodzie z planetą. Dla nas to wyjątkowy moment. Pozwólcie jednak, że przypomnimy Wam najpierw, jak wyglądała nasza premiera w Projekt LAB i przedstawimy szczegóły akcji:

Gdzie?

Akcja odbędzie się w dwóch przedszkolach na poznańskim Piątkowie, tj.:
– Przedszkole nr. 174 (Królewny Śnieżki)
– Przedszkole 182 (Króla Elfów)

Kiedy?

Środa, czwartek i piątek (11-13.o3) w do godz. 15:00/17:00. W zależności od czasu otwarcia placówek.

11 marca spotykamy się później, ponieważ około godz. 17:00, by przygotować teren. Wykopane zostaną dołki i przygotowany kompost pod drzewka. No i właśnie! Tu razem z fundacją bardzo liczymy na Waszą pomoc. Macie siłę i chęci, by posadzić drzewa razem z nami? Zapraszamy. Każda para rąk jest mile widziana, a zapewniamy, że poczucie satysfakcji pozostanie bezcenne.

Po więcej szczegółów zapraszamy odsyłamy Was do Pro Terry: biuro@pro-terra.pl

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Unsplash

Kategorie
Ekologia / Natura / Świadomość
Udostępnij