Rzemieślnicze historie na Święta w stylu slow

Pasja przez duże „P” – właśnie tak moglibyśmy nazwać podejście do rzemiosła trzech miłośniczek designu z Francji: Anne-Sophie Nival, Anne-Laure Delmotte i Pauline de Luppé. Mieszkające już w Warszawie, autorki bloga dedykowanego utalentowanym rzemieślnikom, zapraszają Was na wydarzenie, które już 28 listopada odbędzie się w warszawskim Autor Rooms. Zapowiada się wyjątkowo.

To, co wyróżnia wydarzenie Si Beau Pop Up, to fakt, że założycielki, stawiające na prostotę i solidną pracę, a swoich wystawców poddały dokładnej selekcji. Twórcy zostali więc starannie wybrani ze względu na ich podejście do projektowania, szczerą i niepowtarzalną historię, przejrzystość procesu rzemieślniczego i uzasadnione ceny, a pod tym zdecydowanie się podpisujemy, w okresie, w którym targów świątecznych jest bardzo dużo.

Kogo znajdziecie?

Podczas wydarzenia swoje produkty zaprezentuje ponad 20 wystawców: Jolie Su Studio (kapelusze), Marcin Gładki(kompozycje kwiatowe), Suska & Kabsch (dobra biurowe), Gosia Łyszczarz (ceramika), Myśl (ceramika), Look at Me Plates (porcelana), Groovy (biżuteria), NINIco (biżuteria), Alicja Getka (wyroby skórzane), Candlea, Nudo Design(akcesoria wnętrz), Moya Matcha (herbata), Dots (butikowe praliny), Autor Rooms, FORMALISTKA (obrazy z suszonych roślin), Mari Dolls, I do rugs, Lawina (rękawiczki), Sylwia DĘBICKA (ilustracje), Atelier Miśko (ilustracje).

Slow shopping for Christmas

Si Beau Pop Up pozwoli również na to, by w przytulnej i relaksującej atmosferze dokonań przemyślanych zakupów u utalentowanych, polskich rzemieślników. Wszyscy „uzależnieni od rzemiosła” będą mogli wybierać świąteczne prezenty w komforcie i spokoju. Organizatorki wydarzenia zapraszają wszystkich tych, dla których jakość kupowanych produktów, warunki tworzonego rzemiosła oraz wspaniałe surowce mają znaczenie. Osobiste spotkania z twórcami będą stanowiły tu wartość dodatkową.

Nieoczekiwane doświadczenia

Si-Beau za cel podróży postawił sobie przyjemność, która płynie z wymiany dóbr pomiędzy rzemieślnikami, a gośćmi. Mimo to, że lokalizacja znajduje się w centrum miasta, organizatorki zadbają o wyjątkowe powitanie gości i zapewnienie wyjątkowej, spokojnej atmosfery. W końcu kto podczas swojego wydarzenia organizuje koncert gongów? No właśnie. Temu wydarzeniu zdecydowanie patronujemy.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Suska & Kabsch, Myśl Ceramika, FORMALISTKA, Julie Su

Kategorie
DIY / Okoliczności / Rzemiosło
Udostępnij