Razem z MYSIĄ 3 nakrywamy do Świątecznego Stołu

MYSIA 3 już 7 grudnia po raz kolejny postawi na unikalne rękodzieło i produkty, które stworzone zostały w duchu poszanowania środowiska naturalnego. Czy tam będziemy? Oczywiście! Tym bardziej nam miło, że możemy współorganizować wydarzenie “Świąteczny Stół” i razem z przestrzenią szerzyć rosnącą ideologię slow life.

Co ciekawe, podczas wydarzenia Świąteczny Stół zaprezentowane zostaną również prace finalistów konkursu NAP – Znalezione w Polsce, a podczas kiermaszu swoje wyroby zaprezentują wyjątkowi twórcy i wyselekcjonowane marki. Na odwiedzających czekać będzie autorska ceramika, naturalne roślinne dekoracje, ekologiczne świece, a także masa świątecznych, słodkich przysmaków. To jednak nie wszystko.

Ideologia slow life jest tam bliska dlatego po raz kolejny zadbamy o to, żeby czas szukania przedświątecznych inspiracji upływał w przyjemnej i spokojnej atmosferze –  powiedziała Joanna Kulczyńska, reprezentująca MYSIĄ 3.

O godzinie 13:00 rozpoczną się warsztaty tworzenia wianków świątecznych, organizowane w kooperacji z poznańską pracownią florystyczną Kwiaty&Miód. Co dalej? Od godziny 11:00 na specjalnym stanowisku MUJI będzie można wykonać personalizowane bileciki na prezenty świąteczne dla najbliższych. Jak wspomnieliśmy, na uwagę zasługuje też ekspozycja prac finalistów konkursu Znalezione w Polsce, wspierającego lokalne produkcje. Każdy odwiedzający będzie miał więc szansę poznać ponadczasowe projekty polskich rzemieślników, produkowane w małych manufakturach. Jesteśmy przekonani, że z takim podejściem, podczas trwającego cały dzień wydarzenia, MYSIA 3 stanie się prawdziwym źródłem świątecznych inspiracji.

Jeśli nie mieliście okazji, odwiedźcie wydarzenie w social mediach: KLIK

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: MYSIA 3 / Facebook / Instagram

Kategorie
DIY / Okoliczności / Rzemiosło
Udostępnij