Przez NOTEKĘ wzdychamy na widok rzeczy z papieru

Zdarzyło Wam się to kiedyś? Nam kilkukrotnie, ale po wejściu do stacjonarnego sklepu NOTEKA, jego asortyment sprawił, że chcieliśmy wszystko głaskać. No i mieć blisko siebie. Wyszliśmy więc z plannerami na kolejne miesiące, porządnym długopisem i uśmiechem na buzi, bo poznaliśmy założycielkę marki – Martę Ogrodowczyk.

Dla osób, którym obca dotychczas była NOTEKA, jest to sklep internetowy i stacjonarny (znajdziecie go w Łodzi na ul. Okopowej 109), który gromadzi najlepszy design z zakresu rzeczy biurowych. Znajdziecie więc tam wszystko co papierowe i może przydać się do Waszej pracy – od notesów, małych notatników, piórników, aż po małe portfeliki na karty i dokumenty.

Co ważne, założycielka papierniczo-biurowego konceptu bardzo mocno stawia na selekcję tego, co posiada w swoim asortymencie. Rzeczy, które znajdziecie są więc minimalistyczne, nawiązują do retro designu dawnych lat i są wykonywane z trwałych materiałów. Sami wybierzcie: stawiacie na nieco mniejszych, polskich projektantów a może kultowe zagraniczne marki, które za swój design zgarniają liczne nagrody? Jedna i druga jest niesamowicie zachęcająca!

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Redakcja, NOTEKA

Kategorie
Natura / Projektowanie / Rzeczy
Udostępnij