Pozytywne myślenie? Centrum Handlowe Turawa Park w kampanii społecznej „Zachowaj zdrowy dystans”

W obliczu pandemii koronawirusa nasze poczucie bezpieczeństwa zostało zachwiane. Izolacja społeczna wszystkich zmęczyła. Brakuje nam motywacji. Celem kampanii społecznej przygotowanej przez Centrum Handlowe Turawa Park – „Zachowaj zdrowy dystans”, jest zwrócenie uwagi na istotę pozytywnego myślenia oraz rolę szeroko rozumianego dystansu w naszym codziennym życiu.

Przyzwyczajeni do nieograniczonego korzystania ze świata i jego dobrodziejstw, nagle znaleźliśmy się w sytuacji pełnej ograniczeń. Brak możliwości swobodnego spędzania czasu z bliskimi, wyjazdu czy wyjścia na zakupy i do kina. Czujemy się zagubieni.

Rutyna jest prosta. Kiedy codziennie o tej samej porze jesz śniadanie, pijesz kawę i tą samą drogą jedziesz do pracy czujesz się pewnie i bezpiecznie. Naturalnym jest, że kiedy coś łamie tę rutynę, zmienia się – możesz odczuwać niepokój. Jednak właśnie to wyjście poza strefę swojego komfortu wiąże się z oswojeniem i zaakceptowaniem lęku i rozwojem, który – bez przekraczania własnych ograniczeń nie byłby możliwy – zwracają uwagę organizatorzy kampanii ZACHOWAJ ZDROWY DYSTANS.

„Chcemy być blisko ludzi. Staramy się dobrze rozumieć potrzeby naszych klientów i pracowników. Wspieramy ich każdego dnia. Dlatego wdrożyliśmy kampanię Zachowaj Zdrowy Dystans i zachęcamy wszystkich do dzielenia się z nami sposobami na radzenie sobie z sytuacją, w której wszyscy się znajdujemy i na którą nie mamy wpływu. Jesteśmy przekonani, że to właśnie odpowiednie, pozytywne podejście determinuje naszą codzienność.” – mówi Agnieszka Pyzanowicz Francke – dyrektor CH Turawa Park.

CH Turawa Park dba o relacje z lokalną społecznością i konsekwentnie je rozwija. Pierwsi mieszkańcy Opolszczyzny opisali już swoje odczucia i pokazali, jak spędzają czas, co widać na udostępnionych zdjęciach i materiałach video. Jedni realizują swoje pasje, inni odpoczywają lub uczą się. W prawie wszystkich materiałach dostrzec można istotę relacji z drugim człowiekiem. Wszystkie są pozytywne. Organizatorzy zachęcają do dołączenia do kampanii.

„Cieszmy się każdym dniem i pomagajmy sobie wzajemnie. Nasze centrum ma być miejscem bezpiecznych zakupów, ale i źródłem inspiracji na spędzanie czasu, miejscem pomysłów na każdy dzień.” – dodaje dyrektor CH Turawa Park.

 Partnerzy i Patroni: Magazyn Charaktery, Magazyn Kraft, Akademia Medytacji, Radio Opole

Słowa: mat. pras. / Redakcja

Plakat: Turawa Park

Kategorie
Miasto / Okoliczności / Świat
Udostępnij