Poprawa jakości życia, czyli nowy katalog Ikea skupiony wokół snu

Szwedzki gigant meblowy już od 2015 roku wprowadza do swojej polityki firmy zasady zrównoważonego rozwoju. W sezonie katalogowym 2020 największy nacisk kładzie na sypialnie, zachęcając do znalezienia zdrowego balansu między pracą, a odpoczynkiem. Wygodne wylegiwanie się w łóżku, to krok w stronę lepszego życia.

Długi i komfortowy sen pozwala naładować się energią na cały dzień. Ważne też, żeby wyzbyć się przy tym wyrzutów sumienia. Relaks powinien być naturalnym elementem naszych dni. Zapomnijmy o kulcie trzech etatów i bez poczucia winy wprowadźmy nowe, zdrowe nawyki. Jak namawia nas Ikea, wszystko po to, by z pozytywnym nastawieniem witać każdy dzień.

W katalogu znajdziemy wiele barwnych inspiracji stylistycznych oraz podpowiedzi dotyczących wyposażenia domu. Nowy sezon pełny jest też atrakcyjnych dodatków i praktycznych rozwiązań. Klimat w sypialni pomogą zbudować nowe głośniki SYMFONISK ukryte pod postacią lampki lub półki, spełniające jednocześnie podwójną funkcję. Jednak najważniejsza dla przyjemnego snu jest odpowiednia pościel, tu Ikea postawiła na naturalne materiały przyjazne środowisku. Okładkowa pościel KUNGSBLOMMA została wykonana z lyocellu, czyli włókna celulozowego i bawełny ze zrównoważonych upraw, bez użycia rozjaśniaczy optycznych.

Naturalnie przyjemna pościel to nie jedyny ekologiczny krok Ikea przy tworzeniu jesiennej kolekcji. W tym roku Katalog nie przyjdzie sam do domu klienta. Wersja papierowa dostępna jest bezpłatnie na zamówienie dla Klubowiczów Ikea Family, a wersja cyfrowa, identyczna z papierową, dostępna jest dla dla wszystkich. Dzięki przemyślanej dystrybucji Katalogu 2020 unikniemy niechcianych broszur w pocztowych skrzynkach, a jednocześnie, każdy z nas może zapoznać się z ofertą internetowo. Lubimy takie rozwiązania.

 Słowa: Redakcja

Źródło: IKEA

Zdjęcia: IKEA

Kategorie
Projektowanie / Rzeczy / Wnętrze
Udostępnij