Pędzimy na targi. W te pędy!

Nikt nie powiedział, że w jesienne dni należy zamknąć się w domu i obserwować tylko przyrodę przez okno. Wręcz przeciwnie. W tę wyjątkową niedzielę odbędą się targi idei roślinnych – W Te Pędy, w poznańskiej Concordii. Oczywiście będziemy! Od 11:00 do 18:00 spotkacie nas na własnym stoisku.

Spokojna niedziela to idealny czas, by nauczyć się czegoś nowego i wyposażyć swój dom w nowych przyjaciół – rośliny. Tych możemy mieć bez liku, jednak warto wiedzieć, jak dobrze o nich zadbać. Z pomocą przychodzą więc targi roślinne, gdzie poza kilkudziesięcioma wystawcami związanymi z roślinnością, ale i mniejszymi dekoracjami do domu (ceramika, świeczki, doniczki), zdobędziecie wiedzę na temat zieleni i weźmiecie udział w różnorodnych warsztatach.

Poznański sklep roślinny Zarośla przygotowała dla Was warsztaty z lasu w szkle, a Pan Bartosz Ławniczak opowie podczas swojej prelekcji, jak przygotować swoje rośliny do zimy. To cenna wiedza, jeśli chcemy, by służyły nam one jeszcze na wiosnę. Zgłodniejecie? Dowiedźcie się najpierw, jak zrobić wegańskie przetwory na wiosnę, a potem posilcie się tym, co przygotuje dla Was restauracja Nadzieja i Concordia Taste. Brzmi pysznie i tak, że będzie to naprawdę cudowny dzień.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Redakcja

Kategorie
Ekologia / Natura / Okoliczności / Wnętrze
Udostępnij