Odzież sportowa z fusów po kawie i bambusa? Polskie Starseeds!

Mieszkająca w Londynie Polka, Natalia Zawada, stawia na Starseeds – ekologiczne ubrania do ćwiczeń z biodegradowalnych surowców. Zobaczcie, co ma do zaoferowania brytyjski brand z polskim twistem.

Marka od samego początku w transparentny sposób przedstawia konsumentom swoją ideę i skład wykorzystanych materiałów, co wciąż jest rzadko spotykane na polskim rynku. A surowce? Przyznajemy, że robią wrażenie! Do stworzenia brytyjskiej odzieży wykorzystano len, bambus oraz nasze ukochane… fusy po kawie. Wszystkie te materiały cechują się tym, że nie zagrażają środowisku naturalnemu, są plastyczne i dobrze dostosowują się do temperatur panujących za oknem.

Na stronie internetowej producenta znajdziemy więc produkty skierowane do kobiet, mężczyzn, jak i dział unisex. Założyciele postawili również na bloga, gdzie znajdziemy treści z zakresu ekologii, świadomości, podróży a nawet ciekawe przepisy. Fakt, w tym momencie treści są w języku angielskim, ale płatności możecie dokonać już w złotówkach. Warto. Jesteśmy dumni, że taka inicjatywa wyszła z ramienia absolwentki warszawskiej Katedry Mody. Nic tylko wkładać wygodną odzież i ruszać w podróż dookoła świata!

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Starseeds

Źródło: Starseeds

Kategorie
Ekologia / Projektowanie / Świadomość
Udostępnij