Naturalna szafa najmłodszych – przywitajmy wiosnę z marką Roe&Joe

Kiedy kompletujemy naszą szaf,  coraz częściej dbamy o to, aby znajdowały się w niej wyłącznie ubrania przyjazne naturze, szyte przez marki zrównoważone i odpowiedzialne. A co z dziecięcą garderobą? Najmłodsi zasługują na to, aby od najmłodszych lat poznawać świat świadomie i wygodnie. Dlatego chcemy opowiedzieć kilka słów o najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki Roe & Joe. 

Marka Roe & Joe słynie z wysokiej jakości, w pełni naturalnych, przyjaznych dla skóry materiałów. W tegorocznej kolekcji wiosenno-letniej znajdziemy ubrania wykonane z organicznej bawełny oraz certyfikowanych materiałów GOTS. Pojawi się w niej również len i wiskoza. Natomiast wśród naturalnych kokosowych guzików użytych do wykończenia sukienek i koszul, znajdziemy także te pozyskane z recyklingowanej perły czy konopii.

Marka Roe & Joe zadba o to, aby najmłodsze i najmłodsi mogli czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Minimalistyczna, basicowa kolekcja “Optimistic Organic” łączy delikatne tkaniny, naturalne kolory oraz wygodne kroje ubrań, tworząc podstawę garderoby każdego małego człowieka. Delikatne i jasne barwy jadeitu, cytryny, kawy z mlekiem, chłodnej jasnej szarości i pastelowego różu przenikają się z naturalnymi ciemniejszymi grafitami, i ciepłymi spokojnymi szarościami charakterystycznymi dla minimalistycznej estetyki Roe & Joe. To sprawia, że dzieci mogą z radością nosić otulające ubrania z organicznej bawełny – mówi założycielka marki Karolina Jakimiak-Kwaśniewska. W kolekcji znajdziemy wysokiej jakości basic: pudełkowe t-shirty z kieszonką, luźne wiosenne bluzy z miękką, lekko szczotkowaną wewnętrzną stroną materiału, bestsellerowe w marce prążkowane legginsy i longsleevy, przepiękne niemowlęce body. 

Natomiast “Simply Idyllic” to romantyczna, niezwykle lekka wariacja pozwalająca każdej i każdemu poczuć letnie słońce i zapach świeżych truskawek. Kolekcja “Simply Idyllic” czerpie inspiracje z bliskości z naturą poza miastem i preriowym, sielankowym klimatem. W części sylwetek nowej kolekcji pojawiła się propozycja ubrań matchy-matchy dla dorosłych i dla dzieci. Jak podkreśla właścicielka marki – bawiąc się łączeniem i dopasowywaniem stylizacji matchy-matchy, sprawiamy, że pojawia się twórcza i radosna atmosfera pielęgnowania relacji. 

Jeśli szukacie delikatnych i naturo-przyjaznych ubrań dla najmłodszych marka Roe & Joe na pewno pomoże Wam znaleźć coś odpowiedniego. Przywitajcie wiosnę wspólnie! 

Słowa: Weronika Zajkowska 

Zdjęcia: Marta Kowalska

Strona: https://roeandjoe.com

Kategorie
Ekologia / Moda / Rzeczy
Udostępnij