Moda? Nie ślepo i kosztem planety! – mówi Fashion Revolution

Dostrzegacie skutki uboczne branży modowej? Sektor przemysłu, który z założenia powinien dawać nam ukojenie i przynosić poczucie materialnego szczęścia, dziś pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie jesteśmy jednak obojętni. Nowa, ogólnopolska kampania Fashion Revolutnion Poland pokazuje, w jakim momencie znajduje się teraz ten obszar rynku.

 Zanim spojrzycie na zdjęcia chcielibyśmy zadać dziś jedno pytanie: blisko przyrody czy przeciwko niej? Warto wraz z Fashion Revolution Poland zatrzymać się na chwilę, by dokładniej przyjrzeć się marką, które coraz częściej krzyczą sloganami. W ostatnim czasie nastąpił ogromny rozrost przemysłu mody, a nowe kampanie podkreślają swoją proekologiczność i symbiozę z naturą.

Jak długo będziemy świadkami wykorzystywania Ziemi, by produkować jak największą ilość ubrań bez większego zastanowienia? Skupmy się na edukacji. Promowanie zrównoważonego systemu, to dopiero początek mody – nie jej koniec. Nauczmy się wzajemnej empatii, partnerstwa i zrozumienia, co tyczy się zarówno projektantów, jak i konsumentów. My jesteśmy dobrej myśli i do niej chcemy zachęcić też Was, ponieważ każdy krok w kierunku planety zmienia ją na lepsze. Co czujecie oglądając te zdjęcia?

Słowa: Redakcja 

Zdjęcia: Andrzej Sieńkowski

Produkcja: Fashion Revolution Poland / Marta Skrzyszowska, Ewelina Antonowicz

Modelka: Natalia / Rebel Models

Stylizacje: Miron Pawlikowski / asysta: Oriana Radziuk

Make up: Michał Witkowski

Hair: Eliza Gawrjołek

Ubrania: Safripsti Vintage / Pracownia Vintage

Kategorie
Ekologia / Moda / Świadomość
Udostępnij