Kupuję polskie produkty!

Rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus, to bardzo poważny test dla polskich marek. W wielu firmach właśnie zaczęła się walka o przetrwanie. Pozamykane sklepy i odwołane targi powodują kompletny zastój ich biznesu i spadek przychodów do zera. Wcale niewykluczone, że Twoja ulubiona marka za chwilę przestanie istnieć. Jak możemy więc pomóc?

Od prawie 6 lat organizatorzy targów Jestem Slow swoimi działaniami starają się wspierać polskich rzemieślników. Targi tworzone przez małe, rodzinne manufaktury, polskich rzemieślników, projektantów, producentów. To właśnie oni potrzebują teraz naszego wsparcia. Dlatego chcemy zachęcić do dokonania zakupu ich marek.

Na Facebooku znajdziecie wyjątkowy event: Kupię polskie produkty! Od poniedziałku właśnie tam publikowane są wizytówki marek i polecane produkty. Zajrzyjcie, ponieważ na targi Jestem Slow od zawsze przychodzą tysiące świadomych konsumentów. Pozwólmy więc nadal rzemieślnikom, projektantom, rodzinnym manufakturom na możliwość dalszej pracy, która jest dla nich pasją i sposobem na życie.
Słowa: Redakcja
Zdjęcie: Jestem Slow
Kategorie
DIY / Okoliczności / Rzemiosło
Udostępnij