Kosmetyki Ukochane – moc świadomej pielęgnacji

Nasze ciała to przepiękne zagadki, które potrzebują uwagi, czułości i świadomej pielęgnacji. Kiedy jesteśmy dobrze skontaktowani z naszym ciałem, przenosimy się na wyższy poziom bycia w codzienności, w relacjach z najbliższymi i samymi sobą. Szczególnie ważne jest dbanie o nasze intymne miejsca mocy. Dziś opowiem Wam o serii Kosmetyków Ukochane, tworzonych w Supraślu przez Nataszę, założycielkę Fundacji Sztuka Kochania. 

Mus do piersi, Olejek do Yoni, Olejek dla Lingama, Olejek do masażu dla par oraz Płyn do higieny intymnej. Kosmetyki, które mają nas uczyć tego jak ukochać nasze ciało. Stworzone są z ekologicznych i naturalnych składników w profesjonalnym laboratorium. Wiedza i intuicja Nataszy łączą się tam z precyzją proporcji i składników. 

Natasza: Cała idea powstania Kosmetyków Ukochane, wiązała się z tym, żeby przywracać ludziom mądrość, moc i czucie ich ciał, bo ukochanie w codziennym życiu jest bardzo ważne i można je wyrażać między innymi poprzez czuły kontakt samej dla siebie, samego dla siebie, lub z partnerem. To, co dzieje się z naszym ciałem i jego przyjemnością, przekłada się w bezpośredni sposób na to, jacy jesteśmy w relacjach dla siebie i innych. 

Wszystko zaczęło sią na warsztatach Moje piersi są cudem, po których Natasza postanowiła przygotować wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji piersi. Masło mango, olej ze słodkich migdałów, olej ryżowy i olej z kwiatów monoi – cztery cudowne i naturalne składniki, które nawilżają i ujędrniają piersi. Najważniejsze jest jednak to, że  mus z serii Ukochane pomaga w masażu budując tym samym połączenie z żeńską energią znajdującą się w piersiach. 

Dla kobiety jej kontakt z piersiami jest szczególnie ważny, bo piersi to wrota do orgazmiczności kobiety, do jej miednicy, łona. Czuły, świadomy dotyk jest szalenie ważny. Kiedy kobieta wie jak się dotykać, jak się masować, może tę wiedzę przekazywać swojemu partnerowi. A to pomaga budować zdrową seksualność, nie taką która propagowana jest w mediach, tylko tą, która odpowiada na indywidualne potrzeby.

Oprócz musów możemy sięgnąć po olejek do Yoni. Można go stosować wewnętrznie i zewnętrznie, stworzony został z myślą o wygodzie kobiety i budowaniu jak najbardziej intymnego kontakt ze swoją kobiecością. Olejek dla Lingama, przeznaczony dla panów, świetnie sprawdza się w czasie masażu. Jak zaznacza Natasza, wielu mężczyzn mówi, że to najlepszy lubrykant z jakim się spotkali. Każdy produkt został stworzony z myślą o uświęceniu i uzdrowieniu poszczególnych miejsc naszego ciała.

Kosmetyki Ukochane na pewno pomagają stworzyć przestrzeń na kontakt i czas ze swoim ciałem. Uczą czułości i wyrozumiałości, przypominają, że ciało wymaga troski i szacunku. Uwrażliwiają również na potrzeby naszych partnerek i partnerów, zachęcają do dialogu i uważności. Gdybyśmy chcieli odlecieć jeszcze bardziej, można by stwierdzić, że są dotykiem, który prowadzi nas w stronę wyższej świadomości tego, czym jest przyjemność. 

#jasnyskład

Mus do piersi: masło z mango, olej monoi (Monoi de Tahiti), olej ryżowy, olej ze słodkich migdałów

Olejek dla Lingama: olej ryżowy, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olejek z tangerynki 5-fold

Olejek do Yoni: olej ryżowy, olej śliwkowy, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba

Olejek do masażu dla par: olej ze słodkich migdałów, olej ryżowy, olej z passiflory (olejek kadzidłowy – boswellia carteri, olejek wetiwerowy, balsam Copaiba, olejek bergamotowy, olejek grejpfruta różowego) 

Płyn do higieny intymnej: woda destylowana, detergent ekologiczny-decyl Glucoside (and) Sodium Lauroyl Lactylate, ekstrakt z prawoślazu, bio solubilizator, naturalne olejki eteryczne, eco konserwant, kwas mlekowy 

Słowa: Weronika Zajkowska 

Zdjęcia: Natasza Topor

Kategorie
Ekologia / Kosmetyki / Rzeczy
Udostępnij