Jedność z naturą? Poznajcie leśny Moody Woody House

Architekci z łódzkiej pracowni 3DPROJEKT dają nam odetchnąć i pokazują, że przestrzeń do mieszkania może być w symbiozie z naturą. Zobaczcie ich najnowszą propozycję, która powstać ma na skraju jednego z leśnych kompleksów w Łodzi. Jesteśmy na tak!

 Moody Woody House, to miejsce, gdzie weźmiesz głęboki oddech i odpoczniesz od zgiełku dużego miasta. Szczególnie takiego jak Łódź, gdzie nie oszukujmy się – dominuje wiele surowych przestrzeni. Propozycja od biura architektonicznego 3DPROJEKT, to projekt dla czteroosobowej rodziny, który stanąć ma na jednym z obszarów leśnych w Łodzi. Co więcej, wykorzystane materiały zewnętrzne, czyli drewno w brunatnym kolorze, idealnie komponuje się z otaczającą naturą.

Projekt ten pokazuje, że idea projektowania w zgodzie z biopholic design jest coraz bardziej popularna. To cieszy, szczególnie, że zakłada ona wykorzystywanie naturalnych materiałów i energooszczędność tworzonych projektów. Wszystko to sprawia, że dom harmonizuje wtedy z przyrodą.

Wnętrze? Minimalistyczne – takie, by podkreślało widok na przyrodę za oknem i dało odpocząć po całym dniu pracy. Architekci postawili więc na jasne kolory, delikatne światło i oczywiście rośliny, które będą obecne również we wnętrzu. Sami zobaczcie, jak już niebawem ma wyglądać zaprojektowany dom.

Słowa: Redakcja

Źródło: 3DPROJEKT architektura

Zdjęcia:wizualizacje 3DPROJEKT architektura

Kategorie
Natura / Projektowanie / Przestrzeń
Udostępnij