Jak oni to robią: ubrania uszyte z marzeń – Yellow Meadow

Zamiast od samego początku roku 2020 naciskać się, zwiększać presję na coraz więcej osiągnięć, przekraczanie własnych granic możliwości i wychodzenie poza prywatną strefę komfortu, przytulmy się. Pozwólmy sobie na spokojny start, dłuższy rozruch, leniwy poranek przed wspaniale sukcesywnym dniem. Dosłownie i w przenośni. Na początek stycznia prezentujemy Wam odkrycie: polską markę homewear dla kobiet. 

Ubrania domowe Yellow Meadow powstały z czystej potrzeby dwóch młodych kobiet, sióstr, Basi Gadomskiej i Marty Grzywacz. Pragnęły wspaniałego, miłego i kolorowego szlafroka dla siebie: mamy, żony, kobiety, a że na rynku ciężko o jakościowy homewear, postanowiły wypełnić te niszę i od 2017 roku tworzą swoje kolekcje. Współpracują z innymi kreatywnymi umysłami i tak powstają kolekcje od kobiet dla kobiet, wszystkich i najróżniejszych. Założycielki cenią sobie naturalność, chcą dobra dla ciała i duszy, podchodzą z szacunkiem i zachwytem do różności i wielowymiarowości piękna. 

W ofercie Yellow Meadow znajdziemy szlafroki, kimona, koszule nocne i otulacze dla dzieci. Wszystkie ubrania niosą na sobie oryginalny wzór inspirowany polską łąką, zaprojektowany specjalnie na potrzeby marki przez Annę Stefańską. Autorskie printy to niezwykła przygoda poprzedzona rozmowami, malowaniem, wycinaniem i rysowaniem. Komputerowe projektowanie wzoru, złożenie elementów i dobranie kolorystyki to etap końcowy. Wszystko po to, by stworzyć unikalną rzecz, w której każda kobieta będzie mogła poczuć się obłędnie i zmysłowo. Chodzi o to, by czuć się wyjątkowo w swojej codzienności. Założycielki marki podkreślają: najważniejsze rzeczy w naszym życiu dzieją się w domu.

Energia soczystych wzorów, to nie jedyna rozkosz dla naszego ciała, którą przynoszą ubrania Yellow Meadow. Co urzeka nas najbardziej? Filozofia slow fashion i naturalne materiały! Szlafroki i otulacze są stworzone w pełni z tkaniny bambusowej wyprodukowanej w Polsce. Bambus jest delikatny i łagodny w kontakcie ze skórą, potrafi porządnie otulić w chłodniejsze poranki, jednocześnie pozostając przewiewnym i przyjemnie chłodzącym w gorące dni. Tkanina jest antyalergiczna, antybakteryjna i świetnie chłonie wilgoć – to połączenie naturalności z funkcjonalnością. Cały proces powstawania dreamwearu odbywa się powoli, z dbałością o wszystkie szczegóły i z przyjemnością. Ubrania są w pełni zaprojektowane i odszyte w Polsce. Lubimy takie rodzinne, lokalne biznesy!

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Yellow Meadow

Kategorie
Ludzie / Moda / Projektowanie
Udostępnij