Fryzjerstwo rodem z rzemieślniczej baśni? Claudius Hair Treser Academy

Poznajcie krakowską przestrzeń, która zachwyci Was swoim wnętrzem i artystyczną kreacją. To właśnie tu sztuka łączy się z profesjonalizmem, a przestrzeń wprowadza gości w świat nieznany dziś na ulicach.

W ostatnim numerze Kraftu skupiliśmy się na tym, że zarówno fryzjerstwo i barberstwo, to zdecydowanie coś więcej niż tylko zawód. Przeczytajcie nasz wywiad z warszawską Ferajną! Podobnie w tym przypadku widać, że fryzjerstwo, to prawdziwa sztuka, którą należy pielęgnować i uczyć się fachu każdego dnia. Jako, że od poniedziałku otwierają się zakłady fryzjerskie, z przyjemnością przedstawiamy Wam akademię Claudius.

Przyznajemy, że w naszym odczuciu przestrzeń zakładu fryzjerskiego przenosi gości w iście sakralny, wzniosły klimat. Wykorzystanie ciemnych kolorów, miękkich tkanin, patternów i dbałość o detal sprawiają, że każdy z klientów przeniesie się do mistycznego świata.

W przestrzeni założonej przez Klaudiusza Ićka odbywają się również eventy, pokazy mody i szkolenia. Te ostatnie rozwiną umiejętności zarówno początkujących osób, jak i tych, które dobrze poznały już fach fryzjerski.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Claudius Hair Treser Academy

Kategorie
Projektowanie / Przestrzeń / Wnętrze
Udostępnij