„Dream Catcher” – naturalna kolekcja Roe&Joe na letnie dni

Z okazji dnia mamy, opowiemy Wam dziś o nowej kolekcji marki Roe&Joe, „Dream Catcher”, inspirowanej przygodą Anny i Melody. 

Roe & Joe – ekologiczna marka odzieżowa weszła we współpracę z Anną Skurą, znaną również jako What Anna Wears. Wraz ze swoją córeczką – Melody, spędziła ostatnie pół roku na Bali, dzieląc się z nami niezwykłymi wrażeniami z tego przepełnionego zielenią, zakątka natury. Dla wielu kobiet Anna jest inspiracją, dzięki której same rozpoczynają realizować swoje najskrytsze pragnienia. 

Wspólne podróże Ani i Melody stały się inspiracją do kolekcji “Dream Catcher”. Odkrywanie świata, innych kultur, bogactwa przyrody, sprawia, że w sylwetki są różnorodne, a tkaniny wyjątkowo komfortowe i przewiewne. W Roe & Joe nie zabrakło także znanych już w poprzednich realizacji, ubrań matchy – matchy. Pozwala to na kreatywne tworzenie stylizacji dla mamy i dziecka. W kolekcji znajdziemy ubrania dla dziewczynek i chłopców, część z nich utrzymanych z minimalistycznym stylu unisex. ~ Roe&Joe

Bawełniane richelieu, miękki certyfikowany muślin, chłodna w chwycie wiskoza czy hypoalergiczny len, to naturalne materiały, w których Twoje ciało będzie swobodnie oddychać. Optymistyczna i delikatna paleta kolorystyczna kolekcji opiera się na bieli, beżu, pudrowym różu, jasnej szarości,  ziemistym cynamonowym odcieniu i słonecznym żółtym. W kolekcji zachwycające są dwie białe sukienki matchy-matchy z haftem richelieu układającym się we wzór paisley. Sielankowe, lekkie formy sprawdzą się idealnie podczas letnich spotkań, a także uroczystości. Znajdziemy tutaj również zrelaksowane formy luźnych, plażowych sukienek na ramiączkach, kimonowych fasonów, komfortowych ogrodniczek dla dzieci czy zestawów top i bloomers dla najmłodszych. A wszystko to stworzone lokalnie w małych szwalniach w Polsce, wykorzystując tkaniny z EU. Bawełniane, otulające swetry zostały wyprodukowane z włoskiej przędzy z dodatkiem 30% recyklingowanej bawełny w dziewiarni na Śląsku.

Słowa: Redakcja 

Zdjęcia: Adi Sumerta | Marta Chudek

Strona:https://roeandjoe.com

Kategorie
Moda / Natura / Rzeczy
Udostępnij