Colivia – mieszkania zaprojektowane, by tworzyć społeczność

W czasach, kiedy bycie online staje się czymś ważniejszym od prawdziwego przebywania ze sobą nawzajem, Colivia wychodzi Wam naprzeciw i proponuje coś więcej niż jedynie 4 ściany.

Coliving, to rozwiązanie zaprojektowane dla niezależnych ludzi z pasją, którzy, szukając mieszkania, chcą stać się częścią społeczności, otworzyć na nowe możliwości i perspektywy. Tutaj design łączy się z komfortem, użytecznością i nowoczesnością. Colivia zdaje sobie sprawę, że „instagramable place” nie jest już wystarczający. Właściciele promują więc cały nowy lifestyle, który jest aktualny dla wielu osób. Przestrzenie wspólne stworzone są tak, aby wiele osób w tym samym czasie mogło z nich korzystać, niezależnie od tego czy mają ochotę na „Netflix & chill” czy pracę w przestrzeni coworkingowej. Każdy znajdzie dla siebie komfortowe miejsce. To najlepsze rozwiązanie na znalezienie miejsca zamieszkania, które poprawia jakość życia i otworzy nowe ścieżki rozwoju.

Przemyślana lokalizacja

Obiekty, które wybierane są dla stworzenia Colivii, to miejsca w najlepszych lokalizacjach, z dobrą komunikacją miejską, dostępem do parków. Są to zaniedbane, wymagające rewitalizacji nieruchomości, z których po działaniach firmy powstają perełki cieszące oko. To już nie tylko ładne budynki – przestrzeń miejska zyskuje obiekty, których nie trzeba już zakrywać ogromnymi banerami lub się ich wstydzić.

Działanie relacyjne

Stawiają na relacje. Zapewniając odpowiednie warunki mieszkaniowe, zachęcają ludzi do interakcji między sobą w ciepłej, luźnej atmosferze, poznawania się i networkingu. Inicjatywa jest nowa na rynku nieruchomości, ale już spotkała się z dużym zainteresowaniem. Okazuje się, że ludzie tak naprawdę pragną kontaktu z innymi – tylko nikt wcześniej nie stworzył im na tyle dobrych, przyjaznych warunków, aby mogli je nawiązać. To problem XXI w, jeśli jesteś online, to nadal szukasz kontaktu z innymi, prawda? Colivia chce sprawić, żebyś częściej był offline, spróbujesz?

Słowa: Redakcja, Colivia

Zdjęcia: Colivia / ul. Taczaka 23, Poznań, Radek Słowik

 

Kategorie
Miasto / Projektowanie / Przestrzeń
Udostępnij