A może by tak wziąć głęboki oddech? – Festiwal Oddechu w Elektrownia Powiśle 

Już w ten weekend, 10 i 11 lipca w Elektrowni Powiśle odbędzie się Festiwal Oddechu. Okazja do tego żeby zatrzymać się, chociaż na chwilę, i popracować ze swoim ciałem i świadomością tego jak działa nasz oddech. A może działać naprawdę niesamowicie… 

Organizatorami wydarzenia jest kooperatywa Jestem Slow! oraz Elektrownia Powiśle. Jakiś czas temu opowiadaliśmy Wam o slow targach, na których można było znaleźć rzemiosło i rękodzieło od Polskich twórców, tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu Oddechu. Jeśli spędzacie ten weekend w mieście możecie załapać się na naprawdę ciekawe wydarzenia, dzięki którym będzie można zdystansować się od upału i szumu codziennych wyzwań, po to aby wejść nieco głębiej w siebie i swoje ciało. 

„Oddychanie, to nieświadoma czynność wykonywana automatycznie. Jenak uświadomiony oddech staje się narzędziem do pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Jest naszym lekarstwem i wsparciem w trudnych momentach. Festiwal Oddechu to dwudniowe wydarzenie ukierunkowane na pracę z oddechem, które połączy pokazy technik praktycznych z wykładami i targami.” – mówią organizatorzy wydarzenia. 

Dlaczego dbanie o prawidłowy oddech jest takie ważne? Ponieważ żyjemy w rzeczywistości, która częściej nas pobudza niż wycisza, ponieważ jesteśmy narażeni na stres, ciągle uczymy się tego, jak odpoczywać i nie zawsze jeszcze umiemy naprawdę sobie odpuścić. A na Festiwalu Oddechu będzie można odpiąć wrotki i polecieć, za oddechem, z oddechem, pod opieką niezwykłych instruktorek i instruktorów. 

Jeśli nie wiecie gdzie się podziać 10 i 11 lipca, sprawdźcie stronę organizatorów, plan wydarzenia i zabierzcie siebie na miłe przeżycie.

Słowa: Redakcja

Zdjęcia: Materiały prasowe organizatorów

Strona wydarzenia i zapisy: https://jestemslow.pl/wydarzenia-jestem-slow/festiwaloddechu

Kategorie
Miasto / Okoliczności / Zdrowie
Udostępnij