Zapachy dzieciństwa z marką Senkara

Siła wspomnień związanych z naszą pamięcią zapachową jest nieoceniona. Według większości naukowców zajmujących się badaniami naszego mózgu pamięć zapachów jest najtrwalszą formą naszej pamięcią – to co zapamiętujemy przez zmysł węchu trafia do najstarszej części naszego mózgu, czyli węchomózgowia. Dlatego właśnie polska marka Senkara wypełnia swoje kosmetyki zapachami, które mają nas przenieść do świata naszych dziecięcych, beztroskich lat. 

Znajdziemy więc Peeling Czeko Scrub, o zapachu, któremu trudno jest się oprzeć. Użycie go podczas porannej bądź wieczornej kąpieli pozostawi na naszej skórze czekoladowy zapach dzieciństwa. Dodatkowo dzięki bogatemu składowi Czeko Scrub nie wymaga już stosowania dodatkowych balsamów – dzięki braku ingerencji innych kosmetyków możemy cieszyć się zapachem czekolady przez kolejne 24 h. Do kolekcji zapachów dołącza balsam do ust Berry Lips, czyli wspomnienia nagrzanych słońcem malin, zjadanych prosto z krzaczka, jednego z upalnych, letnich dni. Dla amatorów kaszki bananowej Senkara przygotowała mus bananowy, o delikatnej konsystencji. Natomiast dla tych, którym dzieciństwo kojarzy się z zapachem dojrzałych, kwitnących róż, doskonale sprawdzi się hydrolat różany. Delikatna pielęgnacja o przepięknym zapachu. 

Jeżeli tęsknicie więc za beztroskimi chwilami dzieciństwa, i chcielibyście przenieść się na chwilę myślą do tamtych dni, spróbujcie kosmetyków marki Senkara. Może wasza pamięć odżyje i zaskoczy was tym, co przechowujcie w swoich wspomnieniach? 

Słowa: Redakcja 

Zdjęcia: Senkara

Strona: https://senkara.pl

Kategorie
Kosmetyki / Rzeczy / Zdrowie
Udostępnij